teisipäev, oktoober 06, 2009

Tulge meie sajandisse, laske tippsport vabaks!

Tippspordis on minuarust asjad valesti, kui inimestel ei lubata enam ennast edasi arendada. Räägin dopingutest, lubage need ometi!

Tippsport on julm meelelahutus, kus enesetapjatele makstakse, et nad rahva ees ennast tapaks. Raha nimel piinavad inimesed ennast, ei naudi elu vaid teevad oma kehaga asju, mille eest publik ja riigid neile leivaraha annavad.

Ja siis on järsku võetud üks valdkond, keemia, ja nemad ei tohi maksta. Muidugi keemiafirmad osalevad, kuid nad sunnitakse osalema salaja, pettusega. Kõik teised, nanotehnoloogidest matemaatikuteni võivad, aga keemikud ei või. Ma usun, et see muutub ja juba lähima viie aasta jooksul me näeme geenimuundatud lidujaid või keemiliselt muudetud atleete. See on ainult aja küsimus. Kui ikka tuurdefranzi esisajast 40 on keemiaga tehtud, siis ei ole mõtet neile kõigile võistluskeeldu panna vaid kuulutada asi lihtsalt seaduslikuks. Lubage keemikud põranda alt ometi välja!

Ma ennustan, et kui geenitehnoloogidele ja keemikutele vabad käed anda, siis muutub tippsport palju huvitavamaks ja vaatemängilisemaks. Ratturite pead muutuvad kiilukujuliseks, jooksjate käed kärbuvad kui ebavajalikud kehaosad ning poksijatele kasvatatakse lisapaar rusikaid küünarnukkide otsa. Maailm on kaunis muutumises, milleks jonnida?